Rodzaje kalendarzy

Kalendarze listwowane a spiralowane?

Każdy przedsiębiorca wie jak pomocne w promocji firmy są materiały reklamowe. Dzięki nim budujemy dobrą opinię o firmie oraz nawiązujemy głębsze relacje z klientami oraz kontrahentami. Jednymi z najpopularniejszych materiałów reklamowych są kalendarze. Dzięki szerokiej ofercie firm produkujących kalendarze możemy dobrać ich rodzaj do potrzeb naszych klientów, zgodnie z branżą oraz stanowiskiem, na którym pracują.

Warto jednak skorzystać z tych produktów, które są najbardziej uniwersalne. Doskonale w sprawdzą się kalendarze do zawieszenia na ścianie. Możemy mieć pewność, że każda obdarowana osoba skorzysta z nich w swojej przestrzeni biurowej lub w domu. Dzięki temu, że nie zajmują dużo miejsca możemy je umieścić tak naprawdę wszędzie, niezależnie od wielkości pomieszczenia, w którym znajduje się nasze biuro. Kalendarze wieszane na ścianie możemy wybrać w kilku wersjach. Dwie z nich to kalendarze listwowane oraz spiralowane.

Kalendarze listwowane – główne zalety:

  •         Czytelna firma – dzięki umieszczeniu wszystkich miesięcy na jednej karcie możemy z łatwością robić plany z wielotygodniowym, a nawet wielomiesięcznym wyprzedzeniem.
  •         Świetny nośnik reklamy – dzięki dużej powierzchni możemy zaprojektować dowolną grafikę, którą umieścimy na naszym kalendarzu. Taki kalendarz na pewno przyciągnie wzrok i zapewni naszej firmie całoroczną reklamę
  •         Wygoda użytkowania – możemy zawiesić go w każdym miejscu. Nie zabiera ani kawałka przestrzeni biurowej lub domowej. W szybki sposób możemy zmienić również miejsce, w którym się znajduje.

Kalendarze spiralowane – główne zalety:

  •         Miejsce na notatki – dzięki umieszczeniu tylko jednego miesiąca na karcie zyskujemy sporo miejsca na umieszczanie notatek przy danej dacie w miesiącu. Dzięki temu na pewno nie zapomnimy i ważnym wydarzeniu lub spotkaniu.
  •         Co miesiąc inna reklama – każda karta posiada swoją przestrzeń na reklamę. Dzięki temu możemy stworzyć nie jeden, a dwanaście projektów reklam naszej firmy. Daje nam to możliwość przedstawienia szerszej oferty oraz pokazania wielu produktów lub grafik w jednym kalendarzu.
  •         Wygodne w użyciu – dzięki użyciu specjalnej spirali z zawieszką w łatwy i szybki sposób umieścimy kalendarz w wybranym przez nas miejscu.

Kalendarze listwowane oraz kalendarze sporalowane mają wiele zalet. Wybór formy kalendarza zależy tylko od naszych upodobań oraz od wielkości projektu jaki chcemy umieścić na nich. Niezależnie od wyboru, przygotowując tego typu materiały promocyjne zapewniamy naszej firmie całoroczną reklamę. Taki upominek na pewno zostanie doceniony przez każdą obdarowaną osobę.