Materiały reklamowe

Trendy w gadżetach reklamowych na 2021 rok

Branża marketingowa jest tak samo podatna na trendy jak każda inna. Producenci gadżetów reklamowych projektują coraz ciekawsze produkty oraz ulepszają, te które mimo upływu lat w dalszym ciągu są popularne. Nie trzeba być specjalistą w tej dziedzinie żeby domyślić się, że trendy wyznaczane są przez samych klientów, którzy większości wykorzystują sprawdzone gadżety reklamowe, jednak od producentów oczekują również nowych propozycji. W nadchodzącym 2021 roku firmy produkujące gadżety reklamowe będą stawiać na sprawdzone produkty, które przez wiele ostatnich lat zostały docenione przez firmy z różnych branż.

Jakie gadżety reklamowe będą popularne w 2021 roku

  •         Torby z nadrukiem – wykonywane są one z różnych materiałów oraz w różnych kształtach. Klasyczne torby papierowe możemy wykorzystać jako opakowania na nasze produkty, natomiast wielorazowa torby z nadrukiem wykonane na przykład z bawełny lub juty doskonale sprawdzi się podczas zakupów lub wakacji prezentując dumnie logo naszej firmy. Dodatkowo wykorzystując do ich produkcji materiały ekologiczne stawiamy naszą firmę w dobrym świetle. Tego typu szczegóły zostaną na pewno docenione przez szerokie grono klientów.
  •         Potykacze reklamowe – najczęściej doceniane przez branżę gastronomiczną. Główną zaletą potykaczy reklamowych jest ich mobilność. Możemy je ustawić w dowolnym miejscu, a w razie potrzeby w szybki sposób przenieść. Potykacze reklamowe dodatkowo dają możliwość szybkiej zmiany treści, które prezentują.
  •         Parasole reklamowe – są doskonałym nośnikiem reklamy. Dzięki dużej powierzchni możemy na nich umieścić nie tylko logo firmy, ale równie informacje jak można nas znaleźć w mediach społecznościowych oraz w Internecie. Parasole reklamowe dają możliwość umieszczenia ciekawej grafiki na zewnątrz jak i wewnątrz. Dodatkowo są bardzo trwałym gadżetem, co zapewnia naszej firmie reklamę na wiele lat.
  •         Breloki reklamowe – jedne z najbardziej uniwersalnych gadżetów reklamowych. Sprawdzą się w każdej branży. Breloki reklamowe można dowolnie spersonalizować, wykonać je w formie napisu lub w innym dowolnym kształcie. Doskonale sprawdzą się jako zawieszka do kluczy.

To co łączy wszystkie wymienione gadżety reklamowe to możliwość personalizacji. Takie nośniki reklamy są wykorzystywane przez większość firm. Dlatego należy je zaprojektować w taki sposób, aby od pierwszej chwili ich wygląd kojarzył się tylko z naszą marką. Poza kolorystyką możemy również ingerować w kształt naszych gadżetów oraz materiały, z których są wykonane. Wszystko po to, aby doskonale zaprezentowały naszą firmę i zapadły w pamięć obdarowanej osobie.