Ulotki składane – krótkie ABC

Ulotki stały się najpowszechniejszą oraz najwygodniejszą formą reklamy. Dzięki nim możesz z łatwością zaprezentować swoje produkty oraz podstawowe informacje na temat przedsiębiorstwa. Ulotki składane gwarantują o wiele większą powierzchnię, dzięki czemu możesz umieścić znacznie więcej treści lub grafiki. Ulotka tego typu składa się zazwyczaj z dwóch, czasami trzech części.

Drukowanie ulotek krok po kroku

Każda prężnie rozwijająca się firma potrzebuje sporego zapasu ulotek. Wynika to z konieczności ciągłego kontaktu z klientem, aby nie zapomniał o naszych produktach. Jest to też świetny sposób, na powiadomienie potencjalnych klientów o nowościach w naszej ofercie. A na pewno tańszy, niż tradycyjna reklama.

Ulotki dla hotelu

Twój hotel stoi pusty, podczas gdy inne hotele są chętnie odwiedzane? Wiesz, że swoim klietom oferujesz warunki, które wpisują się w ich oczekiwania, a mimo to świecisz pustkami? Jeśli tak, to może zdecydować się na skuteczną lokalną reklamę.

Ulotki dla fryzjera

Fryzjerstwo to branża, która w ostatnich latach bardzo dynamicznie się rozwija. Coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z usług profesjonalnych fryzjerów, zdając sobie sprawę z tego, że zadbana fryzura dodaje uroku i pozwala nam stworzyć przyjemniejszy wizerunek nas samych. Jednocześnie więc fryzjerzy szukają coraz skuteczniejszych form reklamy. A jedną z nich są oczywiście ulotki.