Multitool z grawerem

Narzędzia nie tylko pomogą przykręcić śróbkę

Branża gadżetów reklamowych, której pomysłowość w realizacji projektów wydaje się nie mieć końca, posiada kilka produktów, które są świetnym nośnikiem reklamy, a jednak firmy dość rzadko z nich korzystają. Takim przykładem są multitoole reklamowe, czyli scyzoryki z rożnymi funkcjami i możliwościami ich użycia.

Patrząc z perspektywy przydatności, tego typu gadżet sprezentowany klientowi lub partnerowi biznesowemu, wydaje się dużo lepszy od najpopularniejszych, standardowych gadżetów takich jak smycze reklamowe, breloki, długopisy czy notesy.

Nie jest tajemnicą, że multitoole reklamowe należą do droższych gadżetów reklamowych, jednak ich zaletą jest fakt, że posłużą obdarowanej osobie wiele lat, a tym samym zapewnią naszej firmie długoterminową reklamę. Dlatego jest to inwestycja bardzo opłacalna.

Co jest ważne w gadżetach reklamowych?

Projektując tego typu gadżet warto pamiętać, że istnieje możliwości wyboru kilku wariantów. Standardowy multitool składa się z:

  • nożyka
  • otwieracza do butelek
  • nożyczek
  • pilnika
  • wykałaczki 

Natomiast istnieją również multitoole tematyczne, związane ściśle swoją funkcjonalnością z branża, którą reklamują. Na przykład w branży związanej z winiarstwem doskonałym pomysłem będzie dodawanie do zestawów win multitoole wyposażone oczywiście w korkociąg, nożyk do cięcia banderoli oraz opakowań korków. Dla wyjątkowo wymagających osób można również dodać termometry miniaturowe do mierzenia temperatury trunków.

Branża winiarska wydaje się oczywista w przypadku tego typu gadżetów reklamowych. Mniej oczywiste jest wykorzystywanie ich w swoich działaniach marketingowych przez firmy odzieżowe czy te związane z branżą spożywczą, a takie przypadki nie są rzadkością na rynku gadżetów reklamowych. Dowodzi to tylko teorii, że dobry gadżet reklamowy sprawdzi się w każdej branży.

Niezależnie od branży multitool reklamowy doceni każdy mężczyzna. Nie jest to gadżet, który zostanie niewykorzystany i rzucony w kąt. Można go wykorzystać podczas majsterkowania, remontowania lub podczas biwakowania. Dzięki temu, że jest tak uniwersalny będzie doskonałym nośnikiem reklamy.