Jakie torby reklamowe warto wybrać?

Torby reklamowe to jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych, który wykorzystywany jest przez większość firm. Torby z nadrukiem są wyjątkowo uniwersalne, dlatego też doskonale sprawdzą się wykorzystywane do różnych celów, niezależnie od branży w jakiej działa firma.

Torby reklamowe – wygląd

Torby reklamowe najczęściej zaprojektowane są w barwach, które wpisują się w kolorystykę firmy. Ponieważ powierzchnia toreb jest spora można na nich nadrukować ciekawą grafikę, logo firmy oraz hasło reklamowe. Ciekawie zaprojektowane na pewno zostaną wykorzystane wielokrotnie przez obdarowaną osobę, zapewniając naszej firmie przyciągającą wzrok mobilną reklamę.

Torby z nadrukiem – jak możemy je wykorzystać

Tego rodzaju torby doskonale sprawdzają się jako opakowanie na zakupione produkty. Kolejną formą wykorzystania toreb reklamowych jest jako opakowanie na gadżety reklamowe podczas targów branżowych lub jako opakowanie na materiały szkoleniowe oraz promocyjne podczas konferencji. Klienci zyskują ciekawe opakowanie na zakupy i materiały, a my ciekawy nośnik reklamy, który dotrze do szerokiego grona odbiorców.

Torby reklamowe – rodzaje

  •         Torby papierowe – w ostatnich latach jedne z najpopularniejszych toreb reklamowych. Są ekologiczne, wytrzymałe i doskonale sprawdzają się jako opakowanie na zakupione produkty
  •         Torby bawełniane – jeżeli zależy nam na torbach, które będą służyły klientom przez wiele lat to jest to najlepszy wybór. Można je bez problemu prać i wykorzystywać do wielu celów
  •         Torby z juty – juta z roku na rok zyskuje na popularności. Jest to materiał wyjątkowo trwały, efektownie prezentujący się, a nadruki wykonane na nim wyglądają doskonale
  •         Torby z siatki mesh – wyjątkowo trwały materiał. Torby wykonane z siatki mesh przede wszystkim wyróżniają się efektownym wyglądem. Doskonale sprawdzą się podczas zakupów oraz podróży. Są na tyle elastyczne, że po złożeniu zajmują niewiele miejsca.

Do wyboru mamy wiele form toreb reklamowych. Możemy zdecydować się na klasyczne do noszenia w ręce lub na ciekawsze formy jak plecaki, torby na ramię lub klasyczne zamykane na zamek. Możliwości jest wiele. Najważniejsze, aby przygotować projekt, który jednocześnie będzie funkcjonalny, spełni swoje zadanie, a przy tym będzie się efektownie prezentował wizualne. Torby z nadrukiem to świetna forma reklamy mobilnej, dlatego warto włożyć wysiłek w przygotowanie ciekawego projektu.