Jakie pudełko na prezent wybrać

W ciągu roku mamy wiele okazji podczas, których wręczamy prezenty. Urodziny i imieniny najbliższych, Święta, awans w pracy, walentynki lub rocznica ważnego dla nas wydarzenia. Każda z tych okazji to doskonały moment na obdarowanie ważnej dla nas osoby prezentem, który idealnie wpisze się w jej zainteresowania oraz oczekiwania. Wybór prezentu to bardzo ważne zadanie, jednak nie możemy zapominać o świetnie prezentującym się pudełko na prezent. Pudełka upominkowe to bardzo istotny element. Dobrze dobrane z efektownymi zdobieniami sprawi, że od pierwszej chwili zrobi świetne wrażenie na obdarowanej osobie.

Jakie pudełka na prezenty możemy wybrać

  •         Pudełka upominkowe z okienkiem – doskonale sprawdzą się jeżeli upominkiem są zdjęcia, kosmetyki lub słodkości. Obdarowana osoba od pierwszej chwili może zobaczyć co znajduje się w opakowaniu.
  •         Pudełka typu poduszka – będą idealne do wręczenia biżuterii. Dzięki swojemu efektownemu wyglądowi od pierwszego spojrzenia zrobią wrażenie i wprowadzą element zaskoczenia
  •         Pudełka typu wieko-dno – klasyczne i najczęściej wykorzystywane pudełka upominkowe. Kojarzymy je najczęściej z wielką kokardą na wieczku. Doskonale się prezentują, są łatwe do otwarcia, a dodatkowo można je zamówić w różnych wielkościach oraz kształtach
  •         Pudełka samozamykające – hit ostatnich lat. Dzięki swojej budowie nie potrzeba dodatkowych materiałów do ich zamykania. Beż używania elementów ozdobnych same w sobie wyglądają jak prezent. Najczęściej są wykorzystywane przez sklepy internetowe.

Same pudełka to niekiedy zbyt mało. Warto skorzystać z ozdobników i elementów, które dodadzą opakowaniu jeszcze więcej efektownego wyglądu.

Jakie ozdobniki możemy użyć do pudełek upominkowych

  •         Papier ozdobny – klasyczny sposób pakowania prezentów. Dzięki użyciu papieru ozdobnego wprowadzamy dodatkowy element niepewności podczas otwierania prezentu
  •         Wstążki – możemy wybrać klasyczne lub w stylu rustykalnym
  •         Kokardy – doskonale sprawdzą się na każdym rodzaju pudełka upominkowego
  •         Zawieszki – możemy na nich napisać dla kogo jest upominek lub wpisać życzenia

Przygotowując prezent dla bliskiej osoby należy pamiętać o efektownym pudełku upominkowym. Pudełka na prezenty powinniśmy dobierać do produktu, który w nim się znajdzie, ale również do osoby, która będzie nim obdarowana. Inne opakowanie dobierzemy dla osoby młodej, a inne dla osoby starszej. Rodzaj opakowania powinniśmy również dobrać do okazji. Dobrze dopasowane pudełko na prezent sprawi, że całość zyska w oczach obdarowanej osoby.